Kızlarla sohbet et

admin     21-03-17      329 gösterim     Sohbet     Kızlarla sohbet et

Kızlarla sohbet et

Kızlarla-sohbet-et

Günümüzde internetin bu kadar gelişmesi ile artık insanlar sanal alemlerde daha çok gezmeye başladı.  Gezen sayısı verilerine baktığımızda erkeklerin oranları kızlara göre daha fazla olduğunu görmekteyiz. Kızlarla sohbet et odalarımız işte bu erkek arkadaşlarımızın aradıklarını bulmaları için kurulmuştur. Tabi ki sadece bu odamızla kalmadık ve buraya bağlı olarak bedava üyeliksiz kameralı canlı sohbet odalarımızı da buraya bağladık. Google arama motoru istatistiklerine bakıldığında en çok aratılan kelimelerin başında kızlarla sohbet et gelmektedir. Buda demek oluyor ki erkek arkadaşlarımız en çok bu kelime üzerine yoğunlaşmıştır.

Sanal alemde insanlar daha doğrusu erkeklerin büyük bir bölümün ortak bir amacı vardır. ve bu amaç doğrultusunda da chat sitelerine girmektedirler. Sohbet eden erkeklerin hemen hemen aynı olan bu amacı da kuşkusuz bir kızla konuşup tanışmak ve elektrik alındığında da yani karşılıklık olarak kafalar uyuştuğunda bunu gerçek hayata dökerek bir sevgili bir partner bulmaktır. Gerçekten de sanal alemde chat sitelerine ya da sohbet sitelerine baktığımızda bazı erkekler hatta bazı değilde bir çok erkek bunu ayan beyan avazı çıktığı kadar haykırmaktadırlar. Tabi şimdi şununda altını çizmek lazım. Bilindiği gibi bu durum gündelik yaşamda karşımıza çıkma olasılığı çok ama çok düşüktür. Düşünsenize caddede ya da sokakta yürüyen bir bayana ya da kıza erkeklerin avazı çıktığı kadar benimle arkadaş olur musun benimle şunu yapar mısın demesini. Gündelik hayatta bu durum insanlar tarafından desteklenmediği gibi büyük bir tepkiyle de karşılanmaktadır. Hatta bazı yerlerde kan döküldüğü ve şiddette başvurulduğu  anlara da şahitlik olmuşuzdur. İşte burada sanal alemin insanlara vermiş olduğu bir cesaret vardır.

Kızlarla sohbet ederken onları etkilemenin yolları nelerdir?

Çünkü insanlar sanki karşılarında bir insan değilde sanki bir makine varmış gibi hareket ederek eşyaya karşı nasıl son derece cesaretli oluyorsa bilgisayarın ya da diğer internette erişimi olan cihazların arkasındaki insanlara da öyle cesaretli olurlar. Çünkü farkındadırlar ki ne de olsa bunlar beni bilmiyor ya da nerede yaşadığımı bilmiyorlar aman bana ne gibi zararları olabilir ki diyerek bir öz güven patlaması yaşayarak belki  gündelik hayatında bir kere bile olsun yapmayacağı bir harekete sanal alemde kızlara karşı sohbet ederken büyük bir kolaylıkla sergiyelebilmektedir. Gul sohbet ailesi olarak bizler de bu durum mani olmak ve bayan arkadaşlarımızı rahatsız etmeden edebiyle kızlarla sohbet etmek isteyen erkeklerin sağa sola sataşmadan adam gibi sohbet etmelerini sağlayacak bir chat odası oluşturmak amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız. Çünkü ancak o zaman insanlar reelde farklı sanal alemde farklı karakterlere bürünmeden tek kişilik yapısı sergilerler.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?