Mobil sohbet

admin     24-02-17      2.151 gösterim     Sohbet     Mobil sohbet

Mobil-sohbet

Mobil Chat

Siz değerli site kullanıcılarımız için sohbet ve chat eğlence alanında mobil’den girmeniz için mobil sohbet sistemlerimizi geliştirdik. Bilgisayardan sitelerimize giremeyen yada o an için imkanı olmayan kullanıcılar için sohbet ve chat ortamımızda bulunmaları ve sohbetten haberdar olmaları için yeni sistemimizi kurduk. Bilgisayardan yapılacak bütün işlemleri cep telefonundan da yapması amacıyla kurulmuş olan mobil chat platformumuz sizler için en üst düzey teknoloji ile geliştirilip kodlanmıştır.

Günümüz şartlarında internet ortamlarının yaygınlaşması kullanıcıları da internet ortamlarına yöneltmiştir. Artık akılı telefon dediğimiz cihazlar sayesinde insanlar günün her saatinde mekan seçmeksizin istekleri sitelere girebilmektedir. Haber, Spor, Magazin, Sohbet ve buna benzer bir çok dalda araştırmalarını yapmaktadırlar. Bu sayede hem Türkiye içerisindeki gelişmeler hemde Dünya’da ki gelişmeler hakkında bilgi sahibi oldukları gibi gündemleri de takip etme şansı yakalamış olurlar. Akılı telefonlara duyarlı olabilecek şekilde Mobil Sohbet sistemlerimizi kodlarken misyonumuz da bu doğrultuda idi.Site kullanıcılarımıza hem sohbet hemde aynı an içerisinde oyun odalarımızda bulunma imkanı sağladık. Gulsohbeto chat ve sohbet odaları adı altında mobil.gulsohbeto.com mobil giriş sistemimizi hazırladık.

Mobil sohbet sitemize ister gulsohbeto/mobil yazarak isterseniz  Androirc veya Yaaic programlarıyla bağlanabilirsiniz. Tamamen Türkçe olan programlar Play Store’den indirme şansınızda bulunmaktadır. Sıcak ve dürüst arkadaşlıkların kuruldu Türkiye’nin en büyük sohbet portalı olmakta öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Gulsohbeto ve Aylinsohbet siteleri olarak sizlere sohbet, chat, oyun, haber, magazin vb her alanda hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde bizleri takip etme şansınız mobil sohbet sistemlerinde mevcuttur. Artık aramızda bulunmak için internet kafeler veya buna benzer mekanlar aramanıza gerek yok. Yapmanız gereken cep telefonunuza adresimizi yazarak girmeniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?