Bayan arkadaş

admin     07-06-17      1.079 gösterim     Sohbet     Bayan arkadaş

Bayan-arkadaş

Bayan arkadaş bul ve hayatını renklendir

Türkiye’ de hemen hemen erkeklerin büyük bir bölümü internette bayan arkadaş bulma peşindedir 🙂 Bunu laf olsun diye söylemiyorum ama gerçekler bundan ibaret. Kimisi ciddi arkadaşlık arar kimisi vakit geçirmek az da olsa mutlu olmak için arar ama genel olarak ortak kelimedir aramak. Aslında gerçek hayatta utangaç olan yani kızların karşısında konuşamayan erkekler daha çok sohbet sitelerinde takılmaktadır. Her ne olursa olsun sonuçta bilgisayar ekranında kimse kimseyi görmüyor ve bunun vermiş olduğu rahatlıktan dolayı istediği gibi konuşabiliyor kişiler.

Bayan arkadaşlık sitesi Google arama motorunda en çok aranan kelimeler arasına girmiştir ki buda en çok Türkiye’ de aranma hacmine sahip olup doğrulanmıştır. İstatistiklere baktığımda bu ve buna benzer kelimler çok sık aranmış olup nihayetinde amacına ulaşan arkadaşlarla bizzat konuşmuşumdur. Sizlere garip gelebilir ama ilk başta bana da öyle gelmişti. Yani demek istediğim sitelerden arkadaş bulup da ne kadar doğru bir ilişki olur sorusunun cevabını inanın aldım kendimce.

bayan-arkadas-ianlari

Bayan arkadaş bulma ücretsiz

Hepinizin kafasını kurcalayan sorulardan birisi bu tarz arkadaşlık sitelerine baktığımızda ya üyelik isteniyor yada ücretsiz üyelikten sonra gold, platin gibi üyelikler yapılıyor mesaj yollayabilmek için. Durum bu şekilde geliştiği için hepinizin hevesi kırılıyor farkındayım. Bizim sitelerimizde kesinlikle bu tarz üyelikler yada ücret talep edilmemektedir ve uygun rumuzla istediğiniz odamızda istediğiniz kadar bulunabilirsiniz.

Bazı siteler yine reklam verirken bayan arkadaş bulma ücretsiz diye başlık atıyor ve kişileri sitelerine yönlendirdikten sonra devreye yeniden para giriyor. Bu durumda net kullanıcılarını kötü yönde etkiliyor ve artık sitelere güvenleri kalmıyor. Bu gibi durumlar bizleri de olumsuz etkilese de sitelerimize gelen kişiler biraz takıldıktan sonra fikirleri tamamen değişiyor. Sizler de bu tuzaklara düşüp hayal kırıklığı yaşamamak için kesinlikle bizlere gelmelisiniz.

bayan-arkadas-sitesi

Bayan arkadaş ilanları

İşte tamda bu işin koptuğu an burasıdır işte. Bayan arkadaş ilanları diye başlık görürseniz kesinlikle ya ücret vardır yada dolandırıcılık kol geziyor demektir. Siz değerli arkadaşlarımıza sesleniyorum lütfen bu tarz ilan başlıklarına itimat etmeyiniz ve fazlasıyla tedbirli davranınız. Herkes tabi ki hayal ettiği arkadaşı bulma peşindedir ama bu tarz başlıklar çokta iyi dostluklar kuracağınız anlamına gelmiyor ve büyük bir tehlike sizi bekliyor olabilir.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?