ince ve uzun görünmek için püf noktalar

admin     25-03-17      43 gösterim     Kadınca     ince ve uzun görünmek için püf noktalar

Kadınlar her zaman bakımlı olmayı tercih ettikleri için daima kendilerine yakışanları giyinmek ister. Tabi bu konuda onlara en iyi rehber modadır. Hemen hemen bütün kadınlar ince ve uzun görünmeye çalışırlar. Giyimlerini de bu yönde seçerler. Özellikle çalışan bayanlar gün içerisinde göz önünde oldukları için bakım konusunda çok titiz davranırlar.

 

ince ve uzun görünmek için püf noktalar

Gün geçtikçe değişen modada kadınlar kendilerine daha çok bakmaya başlamıştır. Giyimlerinden tutunda ellerdeki ojelere hatta parfümlerine kadar özenle seçmektedirler. Özellikle çalışan bayanlar gün içerisinde sürekli göz önünde bulundukları için bakım konusunda daha titiz davranırlar. Kendilerini güzel gösteren hatta uzun ve zayıf gösteren kıyafetleri tercih ederler. Kıyafetlere uygun ayakkabılar da olmazsa olmazlarıdır.

İnce ve uzun görünmek için püf noktalar dendiğinde hemen hemen bütün kadınlar bu ince bilgileri bilirler. Zaten uzun görünmek isteyen bayanların en değişilmezi topuklu ayakkabılardır. Bunlara daha çok şey eklenebilir ve zaten aşağıda madde madde vermiş olduğum bilgiler sizlere en güzel yol rehber olacaktır. İnce görünmenin yolları aşağıda sizler için verilmiştir.

İnce görünmenin 10 yolu:

1- Biz kadınlar her zaman daha ince, daha zayıf görünmek isteriz. Kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve saç ile bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Bunun için sizlere birkaç taktik vermek istiyoruz.

2- Kendi beden numaranıza uygun giyinin ve o bedende kalın. Doğru bedende giyinmek en iyi seçimdir. Size dar gelen kıyafetleri giyerseniz, kilolarınız iyice ortaya çıkar, büyük kıyafetler de sizi daha da kilolu gösterecektir. Bu nedenle de ne dar ne de bol kıyafetler giyinin.

3- Tek renk kıyafet giyinmek sizi daha ince ve zayıf gösterecektir. Koyu renkler seçimi sizleri zayıf gösterir. Modası geçmeyen tek renk siyahtır bunun yanında koyu kahve, lacivert, asker yeşilini de kullanabilirsiniz.

4- Desenli veya farklı renkte kıyafetler giyinmekten kaçının. Kıyafetinizde şekillerin büyük olmamasına dikkat edin. Küçük şekiller, her zaman sizi ince gösterir. Enine çizgili olan kıyafetler kullanmak yerine boyuna çizgileri tercih edin.

5- Kumaş seçimini doğru yapın. Sert ya da vücuda yapışan kumaşlar yerine vücudunuzdan kayan hafif ve yumuşak kumaşlar seçin.

6-Pantolonlarda arkada cep olmasına dikkat edin, çünkü cepsiz pantolonlar kalçalarınızı daha büyük gösterir. Cepli pantolonlar kalçadaki fazlalıkları kapatmada çok büyük yardımcı olduğundan en iyi yöntemdir. Ayrıca pantolon paçalarının uzun ve bol olmasına da dikkat ediniz, hem zayıf hem de uzun boylu görünürsünüz.

7- Ayakkabılar da ince görünmek için önemli bir ayrıntıdır. Uzun görünebilmek için doğru ayakkabıyı seçmek önemlidir. Babet, sandalet yerine dolgu topuklu ayakkabılar kullanmak sizi daha uzun ve ince gösterecektir.

8- Yüksek bel pantolon ve etekler bel ve karın bölgesini ince gösterdiğinden bu şekilde giyinmeye gayret gösterin.

9- Büyük kalça ve basenlerinizi korumanın en güzel yolu pileli veya büzgülü etek giymektir. Bunun yanı sıra eğer ki uzun etek giyecek iseniz kalçalarınızı örten uzun bluz veya tunikler kullanabilirsiniz. Şunu da ekleyelim ki dizde biten etekleri tercih edin. Çünkü diz üstündeki etekler, dikkati kalın olan üst bacaklara çekerler. Pantolon giyecek iseniz bol olmamasına dikkat ediniz.

10- Saç modeliniz sayesinde daha uzun görünebilirsiniz. Yukarıdan toplanmış bir atkuyruğu ile özellikle üst bedeninizi daha ince gösterebilirsiniz.Gulsohbeto.com.Gulsohbeto.com

Dolgun saçlara sahip olmanın yolları

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?