Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl evlendi:

admin     01-01-19      33 gösterim     Magazin     Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl evlendi:

Burcu Kıratlı İle Sinan Akçıl evlendi:

Burcu kıratlı ile Sinan akçıl 31 Aralık 2018 tarihinde Hollanda’nın Amsterdam şehrinde evlendi. Düğüne Akçıl ile Kıratlının yakın dostları katılırken nikahı Türkiyenin  Amsterdam Başkolonsu Engin Arıkan kıydı Sinan Akçılın nikah şahitleri Ercan Caner ve Ertan Torunoğulları olurken Burcu Kıratlı nın nikah şahitleri eniz Bilal ile Sercan Yaşar oldu.

Evlenme Teklifi:

Ünlü şarkıcı Akçıl, 23 Aralık 2018 tarihinde sevgilisi olan oyuncu Kıratlı’ya Amsterdam da evlenme teklifinde bulundu. Kıratlı evlenme teklifini kabul etti. Tören için tüm detayları düşünen Akçıl nikaha katılan yakın dostları için şehrin ünlü otellerinden Hotel De L europe da 2 günlüğüne 12 oda ayırttı.

Burcu kıratlının dügün sonrası ilk sözleri:

Burcu kıratlı sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı Lunapark gibi bir hayatımız olacak seninle dediğinde Küçük çoçuk sevinciyle baktık birbirimize ve güldük Her saniyesi öyle gerçekten Yeni yılım ve bundan sonraki her yıllarım seninle daha güzel daha gerçek ve daha lunapark olacak Sizin de lunapark gibi bir aşk yaşayacağınız harika bir yıl olsun.

Sinan akçıl ın düğün sonrası ilk sözleri:

Sinan akçıl sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı 1 gün bana deselerdi karşında büyüleyici şekilde duran iyisiyle kötüsüyle her şeyi konuştuğun o sihir gözlü kız ileride eşin olacak diye dönüp derdim ki inşallah öyledir Öyle oldu Masalın içine girip hiç çıkmamak için en asi en aşk en müzik en oyuncu en serseri ama en sahici günler adına sonsuza kadar evet sen tek evet ile kadere dönüştün ya da kader zaten sendin ben sana dönüştüm.Gulsohbeto.com.

 

 

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?