Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sıcak sohbet

admin     06-01-17     Sohbet     Sıcak sohbet

Sıcak-sohbet

Sıcak sohbet ile hayatına renk kat

Hayatımızda da her zaman sıcak sohbet diğer insanlarla aramızı iyi tutmaya yaramıştır. Aslında bizler ne kadar da sana alem desek sanalda gerçek hayattan kesitlerdir. Sohbet odasına girdiğimiz andan itibaren sadece gerçek hayatta rahat konuşamadığımız için karşımızdaki kişilerle kuramadığımız iletişimleri burada kurarız. Her rumuzun arkasında aslında gerçek bir kişiliğin olduğunu unutmadığımız sürece buranında bir başka dünya olduğunu da unutmamış oluruz.

Kişiler daima karşısında onu dinleyecek yada en azından karşılıklı konuşabileceği birilerini arar. Bazen karşımızda oturan kişiye derdimizi anlatamayız ama bilgisayar başına geçtiğimizde düşüncelerimizi çok rahat bir şekilde dile getiririz, bunun tek nedeni konuştuğunuz kişiyi görmüyor olmanız ve sohbet odasından çıktığınız anda belki de bir daha onunla görüşmeyeceğiniz içindir.

whatsapp-sohbet

Sıcak sohbet ile whatsapp sohbetin ilişkisi

Aslında ikisi de bir iletişim yani sohbet aracıdır. Whatsapp sohbet diğer sohbet araçlarına göre yeni kurulmuş olması kullanıcıların daha tam anlamıyla kavrayamadığı bir teknoloji ürünüdür. Sohbet siteleri yada diğer sosyal ağlar hatta örnek verecek olursak, facebook gibi çok kullanılan dünyaca ünlü bir sosyal medyanın geçmişi whatsapp sohbete göre oldukça eskidir. Whatsapp sohbetin en güzel yanı telefonlardan direk görüşme sağlamasıdır. Bu zaten onu bir adım öne çıkaran gözle görünür en büyük özelliktir.

Sıcak sohbet ve 0850 ile başlayan sohbet hatları

0850-ile-başlayan-sohbet-hatları

0850 ile başlayan sohbet hatları, son zamanlarda artık daha da artarak insanların hem sıcak sohbet etme hemde telefonda birebir görüşme olanağı sunmuştur. Daha öncelerine bakacak olursak numaralar farklıydı ama 0850 gibi hatlar artık kurumsal olarak piyasada bulunduğu için geçmiş mazide kaldı desem tam yerinde bir tabir kullanmış olurum. Bunun yanı sıra arkadaşlık telefon hatları da artık piyasa oldukça artarak telefonda rahat konuşmak isteyen kişilerin en güzel aracı olmuştur. Telefonda direk birebir rahatça sohbet etmek isteyen kişiler direk bu yola yönelmişlerdir.

Online sıcak sohbete katıl

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?