Samsung S7 özellikleri ve fiyatları

admin     17-12-17      30 gösterim     Teknoloji     Samsung S7 özellikleri ve fiyatları

Samsung S7 özellikleri ve fiyatları

Yeni tasarımı ve kalitesi ile görenleri hayrete düşüren model Barcelona’da tanıtılarak Samsung kullanıcılarını bir keze daha kendine hayran bıraktı. Samsung S7 özellikleri ve fiyatları kullanıcılar tarafından çok sıcak karşılandı. Bu fiyatlara bu özellikler oldukça iyi denildi. S7 Edge Samsung modelleri arasında görünene göre en çok tutulan model olacak..

Galaxy S7 Özellikleri

Samsung Galaxy S7 işlemcisi bir önceki Galaxy S6 işlemcisine göre yaklaşık %30 daha hızlı. Bu yeni Galaxy S7 modelinde ek olarak soğutma sistemi eklenerek, cihazın fazla ısınmasının engelliyor. Son zamanlarda yükselen mobil oyun trendini de es geçmeyen Galaxy s7 özelliklerinde oyunculara özgü “Oyun Başlatıcısı” eklenmiş. Bu, oyuncuların fazla pil tüketimi yaparak şarjın erken bitmesine engel oluyor. Geçtiğimiz sene tanıtılan Galaxy S6 modeline göre RAM konusunda daha hızlı olan Galaxy S7, 4 GB RAM kullanıyor.

Galaxy S7 modelinin ekran genişliği 5.1 inç ve çözünürlüğü 1440 x 2560 piksel. Ekran ise Super AMOLED ekran yer kullanılıyor. Galaxy S7 kamerası ise 12 Megapiksel çözünürlüğünde. Kamerasında yer alan Çift Piksel özelliği ile düşük ışıkta bile daha aydınlık fotoğraf çekilebilecek. Selfie odaklı ön kamera ise 5 Megapiksel olarak belirlenmiş.

Samsung Galaxy S7 özelliklerinden en önemlisi belki de microSD kart desteği ile 200 GB’a kadar hafıza arttırımı sunması sayılabilir. Su geçirmeyen yapıya sahip Galaxy S7, hızlı şarj özelliği ile ilk yarım saatte yaklaşık %83 şarj dolumu gerçekleştirebiliyor.

Samsung S7 Fiyatları

Galaxy S6 edge modelinde yer alan çıkıntılı kamera, neredeyse yarı yarıya inceltilmiş şekilde yeni Galaxy S7’de yer alıyor. Kamera çözünürlüğü ise 12 Megapiksel olarak belirlenmiş.

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge modelleri için 11 Mart tarihinde ön sipariş verilebilecek. Galaxy s7 Edge için 799 dolar fiyatı belirlenirken; Galaxy S7 32 GB fiyatı 649 dolar ve Galaxy S7 64 GB fiyatı 699 dolar olacak.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?