Kilis Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları:

admin     18-12-20      22 gösterim     Genel, Sohbet     Kilis Sohbet Seviyeli Sohbet Odaları:

 Kilis Chat Kilis Sohbet Odaları:

Gulsohbeto.com. ma hoşgeldiniz. Sizlerde aramıza katılarak:  Kilis’li arkadaşlar ile dostça sohbetlere katılabilir, Kilis ili hakkında çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz. Kilis Chat Odalarında sadece Kilis’ten değil, Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok ülkesinden aramıza katılan sohbetseverler ile de tanışıp arkadaşlıklar, dostluklar kurabilir. Kilis  Sohbet sitemiz herkesin rahatlıkla girip sohbet,  muhabbet edebileceği en güzel seviyeli ve kaliteli sohbet sitelerinden biridir. Sitemizde sadece Kilis değil, bütün şehirlerimizin kendine ait sohbet odaları bulunmaktadır. Dilerseniz bu odalarda muhabbet edip Türkiye’nin bir çok yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz. Kilis Sohbet Odaları size tamamen ücretsiz sunulmuştur. Sadece yapmanız gereken Sohbete Girişe tıklayıp kendinize uygun bir rumuz belirledikten sonra sohbet odalarımıza bağlanıp dilediğiniz kadar sohbet edebilir, bir çok bay bayan ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kilis Chat Odaları:

sohbet etmekten sıkılanlar içinde bir çok alternatif bulunmaktadır. Kesintisiz yayın yapan Radyo muz Gulsohbetofm den sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir, canlı yayında bulunan DJ arkadaşlarımızdan sevdiklerinize isteklerde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğlenceli oyun odalarımızda çok çeşitli oyunlar oynayabilir, bilgilerinizi test edebilir, ya da yarışmacı arkadaşlarla yarışarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kilis Sohbet Odalarında özellikle Yarışma ve Oyun bölümlerinin sizlere çok eğlenceli dakikalar yaşatacağından emin olabilirsiniz. Hoş sohbetler dileriz.

Kilis’in Meşur Yemeklerinden  Bikaçı:

Kilis Kebabı: Köfte ve patlıcandan oluşur. Adını şehrin isminden almıştır. Kilis’e gittiğinizde dönmeden yemeniz gereken lezzetler arasındadır. 

Bulgurlu Kabak Dolması: Şehirde dolmanın onlarca farklı çeşitte yemeği yapılmaktadır. Dolma, şehrin başlıca sevilen ürünlerinden birisidir. Bulgurlu kabak dolması da bu çeşitler arasında en çok yapılan ve tüketilen yemeklerin başında gelmektedir.

İçli Köfte: Hem Kilis’te hem de ülkemizin birçok şehrinde sürekli olarak yapılan ve sevilen bir lezzettir. Ancak baharatların yoğunluğu Kilis de ki içli köftenin tadı farklıdır. Yoğun baharat seviyorsanız Kilis’te içli köftenin de tadına bakmalısınız.

Tava Katmeri: Herkesin bildiği katmerin aksine tavada yapıldığı için ismin tava katmeri denmektedir. Kilis’e gittiğinizde kesinlikle tatmalısınız. 

Oruk: Kıyma ve bulgur ile yapılır. Köfteye çok benzer. Özel gün, ramazan ayı ve bayramlarda bolca yapılarak misafirlere ikram edilir.

Kilisin Tarihi Yerleri: Ravanda Kalesi, Oylum Höyük, Salih Efendi SokakRuhizade Konağı, Tarihi Kilis Evi, Neşet Efendi Konağı İbşir Paşa Kasteli, Tarihi Hükümet Konağı.Gulsohbeto.com.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?