Gul radyo canlı dinle

admin     18-03-17      144 gösterim     Genel     Gul radyo canlı dinle

Gul radyo canlı dinle

Radyomuz dur durak bilmeden harika yayını ile devam ediyor. Siz değerli radyo severleri gün içerisinde mest etmek ve daha tatlı vakit geçirmeniz için dj arkadaşlarımız son hızlarıyla yayınlarına devam etmektedir. Gul radyo canlı dinle yazarak sizlerde bu müzik şöleninden faydalanabilirsiniz. Gul radyo dinle butonuna tıklayarak panelden isteklerinizi arkadaşlara gönderebilirsiniz. Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ve şehirlerinden gelen isteklerin arasına sizlerde çalışırken dinlemek istediğiniz şarkıları yazabilirsiniz.

Radyoculuk konusunda iddia ediyoruz ekibimiz Türkiye’de lider olmayı başardı. Günde dinleyici sayımız oldukça fazla olup gün geçtikçe siz değerli dinleyicilerimiz sayesinde artmaktadır. Radyo gül sohbet saati ile sizlere en güzel muhabbet saatlerini de sunuyoruz. Dj lerimize konup olup sizlerde muhabbete katılmak istemez misiniz? Haftanın 3 günü şanlı dinleyicilerimiz arasından en çok online olan kişiyi dj arkadaşlarımız yayınlarına alarak sorular sorarak muhabbet etmektedir.

Gul-radyo-canlı-dinle                    

Radyo canlı nasıl dinlenir?

Radyonuzu canlı nasıl dinleyebiliriz diyorsanız cevabı oldukça basittir. Telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan google gibi arama motorlarına Gul radyo canlı dinle yazdığınızda hemen linkimiz çıkmaktadır ve sizlerde o linke tıklayarak direk dinleme şansını yakalayabilirsiniz. Radyo gül canlı yayın dinle butonuna tıklayarak panele girdikten sonra hem dinleyebilirsiniz hemde isteklerde bulunabilirsiniz.

Radyo Dinlemek İçin Tıkla

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?