Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/aylinweb/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Seni Sevmek... logo
Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:
  GulSohbetO Paylasim Platformu > Aşk Sevgi Köşesi > Sevgini Haykır > Seni Sevmek...

Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Seni Sevmek...  (Okunma Sayısı 1866 defa)
17 Aralık 2014, 23:47:56
BuSe
Genel Moderatör
Yeni Üye

Birine aşık olursun ve dünya nüfusu 1'e düşer...

Üyelik Bilgileri
« : 17 Aralık 2014, 23:47:56 »

Sen mevsimi geçmiş sevdaların ardından koşar adımlar ile giderken,Ben hala yokluğunun ayazında üşüyorum..
Sen yüzüne en güzel,en içten tebessümlerini takınıp,etrafına mutluluk tabloları sergilerken...Ben her gece gözlerimin sağnak yağmurlarında boğuluyorum...
Giderken bana bıraktığın binlerce cevapsız soru düşüncelerimi kördüğüm edasıyla esir alırken,içimde kıyameti çağrıştıran duygular ile bölünüyor uykularım..
Canımda dev bir hançer yarası sevdan,karalara buladığın bembeyaz düşlerimin yasını tutuyorum...Özlemine kurban verdim uykularımı ve yine karanlık bir sabaha sensiz başlıyorum...
Seni sevmek; kor ateşlerde yüreğimi dağlamak gibi..Lakin ben yine de seni sevmekten vazgeçemiyorum...
Hani sana "aldığım nefesimsin " demiştim ya; giderken beni apansız nefessiz bıraktın...Yaşarken ölmek demek bu olsa gerek,şimdilerde bir idam mahkumu yaşama sevincim..Umutlarımın tükendiği yerde; hayat oyununun son perdesini oynuyorum...
Sakın unutma gönlümün efendisi; seni herşeye rağmen kendimden dahi çok seviyorum...

(BuSe)

Sen gel...
Söz,ömrümle karşılarım tüm mutluluk masraflarını...
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer: